BLOGGERLAR İÇİN BİR CENNET: BLOG SÖZLÜK


Her blog yazarının bilmesi ve hatta yazar olması gerektiğini düşündüğüm bir platformdan söz edeceğim şimdi size… İnternet sözlükleri kapsamında yaklaşık iki senedir hayatta olan blog sözlük adeta bloggerlar için bir cennet.

Hayat CANKOREL

Bloggerlar eğer hala blog sözlükten haberiniz yoksa müjde diyebilirim. Blogunuza alacağınız önemli bir trafik kaynağı Blog Sözlük hizmetimizde!

2016 yılında blog yazarları Sezer İltekin, İsmail Usluer, Tahsin Sungur, Ubeydullah Öz, Mustafa Türk ve Emrah Çelik tarafından kurulan blog sözlük bence bloggerların tek bir çatı altında toplanabileceği özel bir platform.

Bir blogger olarak yazdığım yazıların tanıtımını yapabileceğim, bloggerdaşlarımla tanışabileceğim özel bir alan olmamasından hep şikayet ederdim.

Tabii kafanızdaki “Bu yazıyı neden iki sene gecikmeli yazıyorsun? Bir blogger olarak blog sözlüğü daha yeni mi fark ettin?” sorunuzu duyar gibiyim. Hemen üstüme gelmeyin😉 İki senedir ben kendi blogumla ilgilenmiyordum. Demek araya bir blog sözlüğün kuruluşu kadar zaman girmiş.

Blog sözlüğe size gönderilen bir davet koduyla üye oluyorsunuz. Anında yazarlığınız da kabul edilmiş oluyor. Diğer birkaç sözlükteki gibi önce bilmem kaç tane entry girip de yazarlığınızın onaylanması sürecinden geçmiyorsunuz. Hızlı ve etkili! Bence olması gereken de bu.

Ve sonra gelsin blog sözlük keyfi! Blogunuzda yazdığınız son yazıları paylaşıp hem diğer bloggerdaşlarınızı haberdar ediyor hem sitenize trafik kazanıyorsunuz. Bunun gibi siz de yeni bloglar keşfediyor ve sayfalarını ziyaret etme imkanı buluyorsunuz.

Tabii ayrıca güncel konular hakkında entry’ler giriyor, yazılanları okuyor, yeni konular açıyorsunuz. Klasik bir internet sözlüğünde ne ararsanız hepsi var.

Üstelik bloggerlara özel:) Kendimizi “özel” hissettirdin bize sağol blog sözlük!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s